Qui som

Dr. Xavier Pons Fernßndez

Cap del grup - membre del grup SGR 1491
Centre: UAB - Dep. Geografia
Despatx: B9/1094
TelŔfon: 93 581 48 04
Correu electr˛nic: xavier.pons@uab.cat

Dr. Joan Masˇ Pau

Membre del grup SGR 1491
Centre: CREAF
Despatx: C5/1116
TelŔfon: 93 581 17 71
Correu electr˛nic: joan.maso@uab.cat

Dr. LluÝs Pesquer Mayos

Membre del grup SGR 1491
Centre: CREAF
Despatx: C5b/026
TelŔfon: 993 581 26 66
Correu electr˛nic: l.pesquer@creaf.uab.cat

N˙ria JuliÓ Selvas

Centre: CREAF
Despatx: C5/1118
TelŔfon: 93 581 42 77
Correu electr˛nic: n.julia@creaf.uab.cat

Abel Pau Garcia

Centre: CREAF
Despatx: C5/1118
TelŔfon: 93 581 42 77
Correu electr˛nic: a.pau@creaf.uab.cat

Ivette Serral Montoro

Centre: CREAF
Despatx: C5/1114
TelŔfon: 93 581 35 84
Correu electr˛nic: ivette@creaf.uab.cat

Ester Prat Carriˇ

Centre: CREAF
Despatx: C5/1114
TelŔfon: 93 581 35 84
Correu electr˛nic: e.prat@creaf.uab.cat

Guillem Closa Santos

Centre: UAB - Dep. Geografia
Despatx: B9/1090
TelŔfon: 93 581 32 73
Correu electr˛nic: g.closa@creaf.uab.cat

Dra. Alaitz Zabala Torres

Membre del grup SGR 1491
Centre: UAB - Dep. Geografia
Despatx: B9/1092
TelŔfon: 93 581 43 43
Correu electr˛nic: alaitz.zabala@uab.cat

Xavier Calaf RamÝrez

Centre: CREAF
Despatx: C5/1104
TelŔfon: 93 581 32 51
Correu electr˛nic: x.calaf@creaf.uab.cat

Aquestes sˇn algunes de les persones que han colĚlaborat en el desenvolupament informÓtic o conceptual del MiraMon al llarg de la seva hist˛ria:


Jordi Valeriano

Carles Dalmases

Octavian Mocanu

Joan Sßnchez

Gerard MorÚ

Ďscar Ba˝ˇ

N˙ria AquiluÚ

Germßn Delgado

VÝctor Zaldo

Edu Luque

Daniel DÝaz

 

No volem oblidar tampoc aquells colĚlaboradors que desinteressadament, de forma esporÓdica per˛ amb especial intensitat, aporten o han aportat codis, algorismes o tantes bones idees al MiraMon: Els altres companys del Grup de MŔtodes i Aplicacions en Teledetecciˇ i Sistemes d'Informaciˇ GeogrÓfica (GRUMETS), i molt especialment al Dr. Jordi Cristˇbal i en Sergi GumÓ. Diversos companys d'Ómbits docents de la UAB i altres universitats, i molt especialment en JosÚ Miguel Santos i en David Cocero de la UNED.